Usługi 

Rekrutacja stała:

Zespół naszych specjalistów zapewnia wsparcie w odpowiednim doborze pracowników, pozyskuje dla naszych klientów kandydatów z rynku Europy Wschodniej oraz zapewnia im prawa do legalnego pobytu i pracy w Polsce. Jesteśmy w stanie zapewnić każdą ilość pracowników jaka będzie potrzebna w każdej branży według kryteriów klienta.

Wynajem pracowników tymczasowych:

Z łatwością dostarczamy naszym klientom zmotywowaną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Dzięki wynajmie naszego personelu możecie Państwo skutecznie reagować na pojawiający się w Waszej firmie wzrost lub spadek popytu na pracę.

Outsourcing usług:

Firma Gotia Sp. z o.o. oferuje elastyczne modele współpracy, które pozwalają powiększyć Państwa zespół pracowniczy o dodatkowych specjalistów, bez potrzeby zatrudniania ich na stałe.

WYPEŁNIJ FORMULARZ A MY ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NOWĄ PRACĘ!

*Wypełnij formularz a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w najbliższym czasie.

Skontaktuj się z nami

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając formularz, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.